ПРО НАС
"Рівне Меблі"
Ми створюємо відчуття дому і почуття в домі

Підприємство об’єднало творчих і сумлінних працівників. Завдяки своїй відповідальній та якісній роботі «Рівне меблі» зайняло передові позиції на ринку з виготовлення і продажу меблів не тільки в Україні, а й за її межами. Серед наших замовників є громадяни таких країни як: Німеччина, Польща, Франція, Італія, Бельгія, Чехія, Угорщина, Англія, Росія, США.

Відмінна якість наших меблів розпочинається зі створення індивідуального ескізу дизайнерами і забезпечується використанням натуральної деревини, якісних комплектуючих та професіоналізмом наших працівників. Ми гарантуємо стиль , якість та ексклюзивність нашої продукції кожному клієнту.

«Рівне меблі» допоможе створити Вам затишний дім і презентабельний інтер’єр для Вашого бізнесу.
Наші працівники допоможуть зробити оселю привітною починаючи з передпокою. Вітальню зробимо затишною за допомогою таких меблів як вітрини, міні-бар, стіл, стільці; спальню комфортною для відпочинку за допомогою зручного ліжка, практичних і містких комодів, шаф і трюмо.
Ваша кухня буде зручною і багатофункціональною завдяки кухонним меблям, які поєднують сучасні індивідуальні рішення дизайну і кольорової гамми.

Ми пропонуємо різьбу по дереву, яка красиво декорує меблі та предмети інтер'єру в будинку і квартирі. Художнє різьблення прикрашає дзеркала,ніжки столів, стільців та інших меблів.
В тісній співпраці з дизайнерськими колективами ми створили чимало інтер’єрів готелів та ресторанів. Серед них ресторан «Skybar Manhattan », гардероб ресторану «Lublin» в місті Рівному, готельно-ресторанний комплекс «Еллада» та relax-центр «Крим-Ірей» в Криму, в передмісті Алушти та інші.

Якщо наш почерк і стиль виготовлення меблів імпонує Вам, ми завжди будемо раді Вас бачити в якості замовника.

proNas.jpg proNas2.jpg proNas3.jpg proNas4.jpg proNas5.jpg proNas6.jpg proNas7.jpg
  • proNas
  • proNas2
  • proNas3
  • proNas4
  • proNas5
  • proNas6
  • proNas7