ВИРОБНИЦТВО
Виробничі площі підприємства «Рівне меблі» розташовані на приватній території за адресою м. Рівне вул. Вінницька 60б.
Офіс-студія — м. Хмельницький, вул. Зарічанська 18, де Ви зможете ознайомитися з колекцією зразків меблів та отримати всю необхідну інформацію.

У виробничому процесі задіяна значна кількість деревообробного обладнання.
Початковою ланкою виробничого ланцюга є розпилювання деревини та її сушка. Дотримання технології сушки деревини — запорука якісних, довговічних меблів. Продукція виготовляється з твердих порід деревини: дуба, ясена, бука, а також клена, черешні, вільхи та сосни.
Для виготовлення несучих конструкцій фанерується ДСП, МДФ або фанера натуральним шпоном відповідної породи деревини. Всі ці матеріали відповідають європейським стандартам якості. Завершують стадію підготовки деталей процеси шліфування та лакування.
Для шліфування деталей застосовуємо в основному, матеріали виробництва Німеччини та Португалії. А для лакування лакофарбову продукцію фірми «AkzoNobel» та морілки польської фірми «Sopur».
Наявність токарної дільниці дозволяє оздоблювати меблі колонами високої складності та виготовляти якісні опори столів, стільців, крісел та інше.
У нашому розпорядженні високообертовий вертикально-фрезерний станок, який дає змогу виробляти фасади і боковини меблів в двох рівнях, так званий «глибокий масив». Саме використання такого прийому надає продукції неабиякої об’ємності.

Наша продукція не є стандартним виробом, тому меблярі оздоблюють її індивідуальним різьбленням ручної роботи. Це дозволяє задовільними потреби і смаки клієнтів, в порівнянні з стандартним меблюванням. Використовуються врізні, прорізні, накладні, частіше комбіновані різьби. Фільонки вартісних виробів найчастіше оздоблюються різьбою з «картинним» сюжетом. За бажанням клієнтів для покриття елементів різьби таких виробів застосовується патина або сусальне золото.
Залишається додати, що меблі відповідного стандарту потребують достойної фурнітури, тому для складання готових виробів ми використовуємо фурнітуру австрійської компанії «Blum».

vyrobnyctvo.jpg vyrobnyctvo2.jpg vyrobnyctvo3.jpg
  • vyrobnyctvo
  • vyrobnyctvo2
  • vyrobnyctvo3