O NAS
"Równe-Meble"
Zawsze przytulnie w każdym domu.

Zaletą naszego przedsiębiorstwa są kadry wyselekcjonowanych pracowników - twórczych i świadomych. Poprzez swoją odpowiedzialną i jakości pracy "Równe-Meble" ma wiodącą pozycję na rynku produkcji i sprzedaży stylowych i ekskluzywnych mebli, nie tylko na Ukrainie, ale także za granicą.

Wysoka jakość naszych mebli rozpoczyna się już na etapie tworzenia przez projektantów indywidualnego szkicu zamawianego wyrobu. Kolejnym atutem w procesie produkcji jest wykorzystanie naturalnego drewna oraz wysokiej jakości komponentów. Całości dopełnia profesjonalna kadra wykwalifikowanych rzemieślników. To sprawia, że możemy każdemu nabywcy zagwarantować niepowtarzalny styl, najwyższą jakość i ekskluzywność naszych produktów.

"Równe-Meble" pomoże Ci stworzyć wygodny dom, jak również reprezentacyjne wnętrza Twojej firmy.
Nasi pracownicy zadbają, aby wnętrza Twojego domu były przytulne zaczynając już od przedpokoju. Uczynimy Twój salon komfortowym przy użyciu takich mebli jak: witryny, mini bar, biurko, krzesła. O wygodę w sypialni zadbamy komfortowym łożem, praktycznymi i pojemnymi komodami, szafkami i stylowym lustrem.
Twoja kuchnia będzie wygodna i wielofunkcyjna dzięki meblom, które łączą w sobie nowoczesny design oraz indywidualną gamę kolorów.

Oferujemy rzeźbę w drewnie, która czyni nasze meble eleganckimi i niepowtarzalnymi. Rzeźbimy lustra, stoły, nogi krzeseł oraz innych mebli.
W ścisłej współpracy z profesjonalnymi projektantami stworzyliśmy wiele wnętrz hoteli i restauracji np.: restauracja «Skybar Manhattan», szatnia Restauracji «Lublin» w Równem hotel i restauracja "Ellada" i relaks-centrum "Krym-Irej" na przedmieściach Ałuszty na Krymie, oraz wiele innych.

Jeśli styl i jakość naszych mebli spełnia Twoje wysokie wymagania - zawsze będzie nam miło gościć Cię jako naszego klienta.

proNas.jpg proNas2.jpg proNas3.jpg proNas4.jpg proNas5.jpg proNas6.jpg proNas7.jpg
  • proNas
  • proNas2
  • proNas3
  • proNas4
  • proNas5
  • proNas6
  • proNas7