PRODUKCJA
Przedsiębiorstwo "Równe-Meble" znajduje się na obszarze prywatnym w mieście Równe (Ukraina) na ulicy Winnickiej 60B.
Biuro Studio - mieści się w mieście Chmielnicki na ulicy Zarichanskiej 18, gdzie znajdą Państwo kolekcję naszych mebli i uzyskają wszystkie informacje.

W procesie produkcji wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy do obróbki drewna.
Początkowym ogniwem łańcucha produkcyjnego są: cięcie i suszenie drewna. Dotrzymanie technologii suszenia drewna jest kluczem do otrzymania wysokiej jakości materiału do dalszej produkcji, a w konsekwencji gwarancją otrzymania renomowanego produktu. Meble wykonujemy z twardych gatunków drewna: dąb, jesion, buk, a także z czereśni, klonu, olchy i sosny.
Do produkcji konstrukcji nośnych wykorzystujemy fornirowane płyty wiórowe, MDF lub sklejki fornirowane z naturalnego drewna. Wszystkie materiały spełniają standardy europejskie. Procesy polerowania i lakierowania finalizują etap przygotowania półfabrykatów.
Do szlifowania części meblowych używane są głównie materiały wykonane w Niemczech i Portugalii. Do lakierowania stosujemy lakiery firmy «AkzoNobel» i bejcy polskiej firmy «Sopur».
Nasz park maszynowy pozwala dekorować meble kolumnami o wysokiej złożoności i produkować stoły, krzesła i kanapy najwyższej jakości.
Na wyposażeniu posiadamy wysoko-prędkościową frezarkę pionową, która pozwala produkować fronty i boki mebli na dwóch poziomach, tak zwana "głęboka tablica". Użycie tej metody zapewnia doskonałe produkty wielkiej objętości.

Nasze meble dekorują ręcznie doświadczeni rzeźbiarze. To sprawia, że nasze wyroby nie są standardowe i pozwala zadbać o najbardziej wyszukane gusta naszych klientów. Wykorzystujemy rzeźbę wpuszczaną, wycinaną, nakładaną i kombinowaną. Całości efektu dopełnia możliwość zamówienia elementów rzeźbiarskich pokrytych płatkami złota i platyny.
Pozostaje dodać, że meble wysokiej jakości wymagają odpowiednich akcesorii, więc przy montażu gotowych wyrobów używamy sprzętu firmy austriackiej "Blum".

vyrobnyctvo.jpg vyrobnyctvo2.jpg vyrobnyctvo3.jpg
  • vyrobnyctvo
  • vyrobnyctvo2
  • vyrobnyctvo3